Liberecko

LIBERECKÝ KRAJ
Česká Lípa, Cvikov, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov, Turnov, Harrachov, Jilemnice, Doksy, Zákupy, Frýdlant, Liberec, Železný Brod, Dubá, Český Dub, Nový Bor, Semily, Žandov, Rovensko pod Troskami, Smržovka, Raspenava, Hejnice, Mimoň, Tanvald, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Ralsko, Rychnov u Jablonce nad Nisou ...
zamek-liberec.jpg
Radnice Rovensko pod Troskami.jpg
N9-c0ku7kWgAp2UJq_Z8rdOEe53kbj3ED6O4wJP54LY&width=341.jpg
image.jpg
divadlo.jpg
95b946c235_25630065_o2.jpg
Váš průvodce po Libereckém kraji

Tankodrom v Orlí ulici. Nového povrchu silnice se řidiči dočkají do konce listopadu

1000x1000-1477997373-tankodrom-v-orli-ulici-noveho-povrchu-silnice-se-ridici-dockaji-do-konce-listopadu.jpg
1. 11. 2016 - LIBEREC - Pomalé popojíždění přes výmoly v Orlí ulici v Liberci trápí řidiče už od léta. Kdo musí do Široké nebo Barvířské ulice, jen těžko zhruba stometrový tankodrom přehlédne. Trpělivostí se řidiči musí obrnit už jen na několik málo týdnů, nový povrch by měl být položen v Orlí ulici do konce listopadu.
„Projíždět tudy je za trest. Protože musím několikrát týdně na Papírové náměstí, musím absolvovat tuhle rozbombardovanou cestu i šestkrát týdně. Že na výmolech dostává podvozek auta zabrat, je každému asi jasné,“ napsal Drbně čtenář Martin Vybíral.

Silnice by měla nový povrch nejspíš už dříve, kdyby nedošlo ke komplikacím. Při nedávné stavbě kanalizace se narazilo na plynové potrubí, které bylo v kolizi se stavbou kanalizace. „Aktuálně se provádí přeložka plynového potrubí, muselo se čekat na nezbytná povolení od úřadů a uzavření příslušných dokumentů s RWE,“ říká Jan Král z libereckého magistrátu.

Pokládat nový povrch na přechodnou dobu mezi oběma stavbami tak bylo zbytečné, dělníci tedy alespoň výmoly zasypávali štěrkem. Nového asfaltového povrchu se řidiči dočkají už brzy. „Konečná úprava komunikace bude zahájena 14. listopadu. Předpokládaný termín dokončení je do konce listopadu,“ uzavřel Král.
01.11.2016 15:01:23
ad-live
Radnice Liberec.jpg
jested_1.jpg
©2013 - 2017 ad-live
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one